HTK Knirken Landevei ble gjennomført 30.04.2014. Tredje utgave av trenings-konkurransen gikk i 8 grader og frisk bitende vind fra flere kanter. 82 deltagere fullførte den 65 kilometer lange traseen, mens noen brøt av forskjellige årsaker.

  • Vinner Herreklassen: Johnny Vea – 01:48:45  
  • Vinner Dameklassen: Agnes Stavland – 02:11:16   Knappe 3 minutt bak løyperekorden som hun selv innehar.  

 [polldaddy poll=8013709]

Bilder fra konkurransen (FB)
Sammenlagt HTK Knirken Cup 2014

PS! Feil tid, feil navn eller noe du har på hjerte?  Gi beskjed i kommentarfeltet nedenfor

Resultatliste

1 Johnny Vea 01:48:45 +00:00
2 Martin Brandt Wierdal 01:51:07 +02:22
3 Øyvind Kaurstad 01:51:20 +02:35
4 Irek Korfini 01:51:50 +03:05
5 Kenneth Dragøy 01:53:23 +04:38
6 Trond Hegglund 01:53:25 +04:40
7 Jan Espen Lanton 01:54:21 +05:36
8 Nils Olav Fjeldheim 01:56:55 +08:10
9 Steffen Lachnit 01:57:15 +08:30
10 Alf Halvorsen 01:57:30 +08:45
11 Glenn Solvang 01:58:20 +09:35
12 Rune Idsø 01:58:46 +10:01
13 Gunnar Hauso 01:58:50 +10:05
14 Leif Arild Paulsen 01:59:06 +10:21
15 Pål Stolt-Nielsen Reksten 01:59:50 +11:05
16 Roy Ratcliff 02:00:01 +11:16
17 Vegard Thuestad 02:00:09 +11:24
18 Erik Krogdahl 02:00:19 +11:34
19 Henrik Skagerlind 02:00:26 +11:41
20 Thor Arne Dommersnes 02:01:45 +13:00
21 Asbjørn Indrehus 02:02:02 +13:17
22 Jan Kjetil Stuvik 02:02:20 +13:35
23 Eivind Dybdahl 02:02:37 +13:52
24 Esben Sandved 02:02:43 +13:58
25 Bjørn Helge Kolbeinsen 02:03:43 +14:58
26 Geir Grannes 02:04:24 +15:39
27 Johannes Førre Madsen 02:04:35 +15:50
28 Ivar Jacobsen 02:04:37 +15:52
29 Tom Falkeid 02:05:06 +16:21
30 Arne Nilsen 02:05:50 +17:05
30 Gudmundur Kristjansson 02:05:50 +17:05
31 Espen Lervåg 02:06:00 +17:15
32 Terje Arvid Bårdsen 02:06:14 +17:29
33 Jarle Thy 02:06:53 +18:08
34 Espen Grunnaleite 02:07:00 +18:15
34 Nikolas De Wachter 02:07:00 +18:15
35 Robert Svaneland 02:07:38 +18:53
36 Sverre Flatebø 02:09:44 +20:59
37 Magnus Minde 02:11:10 +22:25
38 Agnes Stavland 02:11:16 +22:31
39 Jan Erik Nedreaas 02:11:34 +22:49
40 Anders Ask 02:12:08 +23:23
41 Stig Hult 02:12:40 +23:55
42 Kurt Misje 02:13:14 +24:29
42 Oddbjørn Frøyland 02:13:14 +24:29
43 Bjarte Davidsen 02:14:28 +25:43
44 Øyvind Paulsen 02:14:50 +26:05
45 Gunnar Nyland 02:15:00 +26:15
46 Krisztian Hauer 02:15:40 +26:55
46 Piero Parlati 02:15:40 +26:55
47 Jardar Mølstre 02:16:30 +27:45
48 Liv Grethe Bergjord 02:16:51 +28:06
49 Villy Solvang 02:17:29 +28:44
50 Astrid Grønningen 02:17:30 +28:45
51 Håkon Sandvold 02:17:43 +28:58
52 Anfinn Birkeland 02:18:00 +29:15
53 Jorunn Hagesæther 02:19:00 +30:15
54 Michael Grâfe 02:19:59 +31:14
55 Muamer Sehic 02:22:00 +33:15
56 Thomas Wiig 02:23:08 +34:23
57 Anne-May Mjånes 02:24:00 +35:15
58 Frode Olsen 02:24:06 +35:21
59 Øyvind Flage 02:24:20 +35:35
60 Nina Høybakk 02:24:30 +35:45
61 Lars-Eivind Haukaas 02:24:48 +36:03
62 Daniel Alvik Ronæs 02:25:15 +36:30
63 Tore Lindøe 02:27:02 +38:17
64 Lars Bjarne Røvang 02:28:50 +40:05
65 Irene Stuvik 02:28:55 +40:10
66 Kari Merete Aursland 02:33:00 +44:15
67 Anders Magnussen 02:33:43 +44:58
68 Jon Sletteskog 02:36:00 +47:15
69 Saied Nadirpour 02:39:27 +50:42
70 Monica V. Valen 02:40:00 +51:15
71 Katrine Solvik 02:40:02 +51:17
72 Ida Lütcherath 02:43:59 +55:14
73 Kristine Frette 02:51:13 +1:02:28
74 Torill Kvåle Kolbeinsen 02:53:30 +1:04:45
75 Anne Askeland 02:54:00 +1:05:15
76 Kari Rafdal 02:57:31 +1:08:46
77 Karen Hasselberg Sørensen 02:57:56 +1:09:11
77 Sigrund Drivenes 02:57:56 +1:09:11

 

Flere sykkelkonkurranser du kan bryne deg på

Forslag til treningsturer i distriktet