19.august var det duket for høstens utgave av Knirken Svømming. Med 46 deltagere til start (87 i vår).

Krisztian Hauers rekord (14:45:4) består etter høstens utgave, men Endre Espedal var under minuttet bak med tiden  15:18.2. Sebastian og Ketil inntok 2. og 3.plassen.

På kvinnesiden gjentok Malene bragden fra vårens utgave og kom i mål på 20:35.2 som var knappe 3 minutter svakere enn i vår. Thea og Anne Marte tok 2. og 3. plass i dameklassen.

Linker

 

Takk til alle deltagere, publikum og frivillige!!

 

HTK Knirken Svømming Våren 2014 46
Place Bib Name Group Time ± Poeng
1. 1 Endre Espedal U 00:15:18.2 00:00:00.0 49
2. 46 Sebastian Ivan Hansen U 00:15:40.1 00:00:21.9 47
3. 9 Ketil Odland M 00:15:51.2 00:00:33.0 45
4. 30 Birk Nagell Skogland U 00:16:38.9 00:01:20.7 43
5. 7 Ivar Jacobsen M 00:16:43.5 00:01:25.3 42
6. 2 Simon Bjelland Lande U 00:17:52.5 00:02:34.3 41
7. 4 Bjørn Selle M 00:17:57.0 00:02:38.8 40
8. 26 Thomas Wiig M 00:18:58.2 00:03:40.0 39
9. 29 Einar Kalland Olsen M 00:19:02.0 00:03:43.8 38
10. 3 Trond Hegglund M 00:19:50.9 00:04:32.7 37
11. 24 Geir Grannes M 00:19:58.3 00:04:40.1 36
12. 6 Remi Torsteinsen M 00:20:02.8 00:04:44.6 35
13. 23 Irek Korfini M 00:20:08.8 00:04:50.6 34
14. 42 Jostein Henriksen M 00:20:11.8 00:04:53.6 33
15. 21 Pål S-N. Reksten M 00:20:15.1 00:04:56.9 32
16. 39 Bjørn Helge Kolbeinsen M 00:20:19.0 00:05:00.8 31
17. 34 Magnus Minde M 00:20:23.2 00:05:05.0 30
18. 5 Jarle Kvåle Kolbeinsen M 00:20:26.8 00:05:08.6 29
19. 33 Malene Knutsen Breivik U 00:20:35.2 00:05:17.0 28
20. 35 Thea Lothe Nilsen U 00:21:21.2 00:06:03.0 27
21. 32 Robert Svaneland M 00:21:52.6 00:06:34.4 26
22. 17 Håkon Sandvold M 00:22:24.0 00:07:05.8 25
23. 25 Georg Breivik M 00:22:53.3 00:07:35.1 24
24. 43 Johannes Madsen M 00:23:05.0 00:07:46.8 23
25. 12 Espen Grunnaleite M 00:23:11.4 00:07:53.2 22
26. 38 Tore Andreassen Lindøe* M 00:23:14.5 00:07:56.3 21
27. 44 Magnus Førre M 00:23:21.5 00:08:03.3 20
28. 14 Glenn Solvang* M 00:23:24.6 00:08:06.4 19
29. 11 Jardar Mølstre M 00:23:38.9 00:08:20.7 18
30. 16 Egil Vestvik M 00:24:10.5 00:08:52.3 17
31. 20 Jan Erik Nederaas M 00:24:15.2 00:08:57.0 16
32. 8 Terje Arvid Bårdsen* M 00:24:17.6 00:08:59.4 15
33. 15 Bjørn Tollef Hovda M 00:24:33.6 00:09:15.4 14
34. 40 Anne Marthe Enerstvedt K 00:24:54.6 00:09:36.4 13
35. 18 Johnny Vea M 00:25:04.5 00:09:46.3 12
36. 13 Frank Kvia M 00:25:09.4 00:09:51.2 11
37. 27 Roy Ratcliff M 00:25:17.7 00:09:59.5 10
38. 41 Astrid Grønningen K 00:25:45.3 00:10:27.1 9
39. 37 Randi Sønderland K 00:25:48.9 00:10:30.7 8
40. 28 Katrine Lindøe K 00:25:59.9 00:10:41.7 7
41. 22 Herborg Lothe Stava K 00:26:38.5 00:11:20.3 6
42. 45 Anna Sofie Førre U 00:26:47.7 00:11:29.5 5
43. 36 Jon Sletteskog M 00:26:59.5 00:11:41.3 4
44. 19 Øyvind Brandtzæg M 00:27:45.5 00:12:27.3 3
45. 10 Kjetil Andre Børhaug M 00:28:42.0 00:13:23.8 2
46. 31 Ole Andreas Fagerland M 00:31:52.3 00:16:34.1 1