Her finner du oversikt og kontaktinformasjon til trenere, ledere og andre roller i HTK

Vennligst benytt følgende e-post adresser ved henvendelse til HTK

  • Barne- og Ungdom/Sportslig Utvalg – su@haugesundtri.no
  • Styret – styre@haugesundtri.no
  • Generelle henvendelser – post@haugesundtri.no

Trenere i HTK

Hovedtrener 

Navn Rolle Telefon e-post
Mikal Iden Hovedtrener  trener@haugesundtri.no

 

Barn 7 – 9 år  

Navn Rolle Telefon e-post
Ketil Odland Svømming 93265592 Ketil@odland.com

 

Barn 10 – 13 år

Navn Rolle Telefon e-post
Ivar Jacobsen Svømming 90780799 ivar@iconofnorway.no
Jon Sigve Olsen Svømming 97475576 jonsigveolsen@hotmail.com
Truls Lea Sykkel 90128086 truls@solveighansen.no
Rolf Eriksen Sykkel 99241979 rolfer0@hotmail.com
Asbjørn Indrehus Løp 95129063 asbindr@gmail.com
Johannes F. Madsen Løp 92841877 johannes.forre.madsen@skole.rogfk.no
Thomas Wiig Svømming

 

Ungdom 14 – 19 år

Navn Rolle Telefon e-post
Ivar Jacobsen Svømming 90780799 ivar@iconofnorway.no
Jon Sigve Olsen Svømming 97475576 jonsigveolsen@hotmail.com
Sigrund Drivenes Svømming 94483124 siggen77@hotmail.com
 ? Sykkel / Løp

 

Voksne 20 ->

Navn Rolle Telefon e-post
Ivar Jacobsen Svømming/Løp 90780799 ivar@iconofnorway.no
Bjørn O. Asbjørnsen Svømming 48002338 bjorn.asbjornsen@haugnett.no
Jorunn Hauso Svømming 99405570 jorunn.hauso@gmail.com
Irek Korfini Sykkel / Løp 94285453 Irek753004@wp.pl

 

Verv i HTK

Sportslig Utvalg (su@haugesundtri.no)

Navn Rolle Telefon  
Anne E. Askeland Barn og Ungdom 95945908
Johannes F. Madsen Trenerrepresentant 92841877
Ole Morten Skogland Elitekoordinator 91911590
Mikal Iden Hovedtrener
Ungdomsrepresentant
Karen H Sørensen Styrerepresentant 40639614

 

Styret HTK  (post@haugesundtri.no)

Navn Rolle Telefon  
Michael Grafe Styreleder 91849078  familiegraefe@t-online.de
Tom Falkeid Nestleder 98242804  tom.falkeid@aibel.com
Tom Falkeid Økonomiansvarlig 98242804  tom.falkeid@aibel.com
Tove Aase Aarekoll Styremedlem 90846032  tar@sdir.no
Kjersti Vaka Gjerde Varamedlem 93044106  kvaka@haugnett.no

 

Arrangementsavdeling  

Navn Rolle Telefon e-post
Kurt Misje
Svein Terje Warvik
Robert Svaneland
Arne Nilsen
Ida Lütcherath
Asle Fosen
Astrid Grønningen
Aslaug Othelie Knutsen  Barn/Ungdom
Mona Faye  Barn/Ungdom
Henning Aarekoll
Taraneh Mojdehy  Barn/Ungdom

 

Sosialavdeling (sosial@haugesundtri.no)

Navn Rolle Telefon e-post
Thor Øystein Velde Medlem 93407609
Elin Kvanvik Medlem 99213215
Tone Bendiksen Leder 41692857

 

Haugesund Triatlon

Navn Rolle Telefon e-post
Kurt Misje Leder 40037422 post@haugesundtri.no